Vysoká skříňka NAKATOS – elegantní úložný prostor v tmavě šedé nebo dubové barvě

Moderní koupelnové sektory promění každou koupelnu. Přemýšlíte, jak rozzářit právě tu vaši? Sáhněte po elegantním sektoru, který nabízí rozmanitý výběr nábytku. Nechte se hýčkat a unášet na vlnách relaxu s tímto neobyčejným sektorem.

Vysoká skříňka s úložným prostorem a šuplíkem

Komponentem ze sektoru je i vysoká skříňka. Za dvířky se nachází úložný prostor, který je rozdělen poličkou. Ale to není všechno, nabízí také otevřený prostor, taktéž rozdělen poličkou, a ještě i šuplík. Čistou krásu a stylový design v sobě vysoká skříňka rozhodně nezapře.

Barva, rozměry a materiál

Vysoká skříňka NAKATOS je k dispozici v barvách tmavě šedé a dub. Její rozměry jsou 41 x 191 x 32 cm, takže není nijak příliš rozměrná a vejde se do řady koupelen. Materiálem, ze kterého je skříňka vyrobena, je DTD laminovaná.

Dodávka a záruka

Vysoká skříňka NAKATOS je dodávána v demontu, ale není se čeho bát, montáž je jednoduchá. Skříňka má záruku 24 měsíců, takže pokud by se vám něco nepodařilo nebo by se jednalo o výrobní vadu, nemusíte si dělat starosti a můžete reklamovat.

Pořízením vysoké skříňky NAKATOS získáte do své koupelny nádherný kus nábytku, který vás nerozladí svou rozměrností, ale naopak svým designem a praktickým úložným prostorem vynikne. Rozhodně si neváhejte pořídit tento kousek a rozzářit tak svoji koupelnu.

Pro více informací o vysoké skříňce NAKATOS navštivte tuto stránku.