Venkovní dekorace Star Trading Outdoor Twilights Misma, ⌀ 30 cm – nechte zářit vaši zahradu


Star Trading Outdoor Twilights Misma, ⌀ 30 cm

Úvod

Toto nápadité a výrazné svítidlo od značky Star Trading rozjasní i ten nejvzdálenější kout a vytvoří nezapomenutelnou večerní atmosféru. Je vhodné do exteriéru – můžete jej tak umístit na zahradu, terasu či balkon.

Vlastnosti

  1. Velikost: ⌀ 30 cm
  2. Materiál: kovová konstrukce, plastová víčka
  3. Světlo: LED (bílé nebo teplé)
  4. Napájení: 3x AA baterie (nejsou součástí balení)
  5. Provázek: délka 30 cm
  6. Krytí: IP44 (chráněno proti stříkající vodě)

Funkce

Star Trading Outdoor Twilights Misma, ⌀ 30 cm

Tuto venkovní dekoraci můžete umístit na terasu, balkon, nebo do zahrady a vytvořit si tak romantickou a příjemnou atmosféru. Svítit může bílými nebo teplými LED diodami a vytvořit dokonalou iluminaci vašeho zahradního života.

Můžete si ji umístit kdekoliv, kam jí bude vršet vaše fantazie. Například ji můžete zavěsit na strom nebo umístit na plot či plotovou tyčku. Světlo je velmi jemné a proto vytváří skvělou atmosféru. Je vhodné také pro osvětlení romantických zahradních párty a oslav.

Výměna baterií je velmi snadná díky jednoduchému otevírání krytu s plastovými víčky. Proto se nemusíte obávat, že by vám baterie rychle došly a o umělé osvětlení byste tak přišli.

Cena a dostupnost

Tuto venkovní dekoraci Star Trading Outdoor Twilights Misma ⌀ 30 cm si můžete zakoupit na eshopu Esrom.cz. Cena se pohybuje okolo 300 Kč za kousek.

Nakupovat můžete online a doručení tohoto krásného a užitečného zboží na váš domov vám zaručuje vynikající kvalitu produktů, kterou poskytuje tento obchod.

Nabídka zahrnuje velmi široký sortiment zboží pro každého, ať už se jedná o venkovní a interiérové osvětlení, nábytek, koupelnové doplňky či dekorace.

Nakupujte u Esrom.cz a nechte vaši zahradu zářit krásnými světly.

Kupte si tuto venkovní dekoraci zde