Slunečník Ambia Garden – perfektní ochrana před sluncem až na 320 cm

Slunečník Ambia Garden je perfektním řešením pro ochranu před sluncem na zahradě, na terase nebo na balkóně. Jeho rozměry až 320 cm zajistí dostatečné zakrytí pro více lidí najednou. Tento slunečník je vybavený vším, co potřebujete pro komfortní relaxaci na slunci.

SLUNEČNÍK 320 cm – TYP: 434441833

Tento slunečník má typové číslo 434441833. To znamená, že se jedná o slunečník ALU s 6 díly. Jeho bezug je v barvě bordo a disponuje funkcí autoknick. Jeho stock má průměr cca. 38 mm a lze nastavit jeho výšku.

Perfektní ochrana před sluncem

Slunečník Ambia Garden vám poskytne perfektní ochranu před sluncem, která vám umožní strávit čas na venku i během nejteplejších dnu v letě. Díky velkým rozměrům tento slunečník dokáže efektivně zastínit celou skupinu lidí a poskytnout jim ochranu před sluncem.

Vysoká kvalita materiálů

Slunečník Ambia Garden je vyrobený z kvalitních materiálů, které zaručují jeho dlouhou životnost a odolnost vůči nepříznivým klimatickým podmínkám. Jeho ALU konstrukce je stabilní a pevná, zatímco jeho bezug je vyroben z odolného materiálu, který snadno odolá i velkému množství slunečního záření.

Jednoduchá obsluha

Slunečník Ambia Garden je velmi snadný na obsluhu a lze ho snadno ovládat pomocí jednoduchých ovládacích prvků. Jeho stock lze snadno nastavit na požadovanou výšku a díky autoknick funkci lze slunečník snadno a rychle otevřít a zavřít.

Bezpečný design

Slunečník Ambia Garden má bezpečný design, který eliminoval riziko nebezpečí při jeho používání. Díky pevné konstrukci a kvalitním materiálům nemusíte mít obavy z toho, že by slunečník mohl v nevhodnou chvíli spadnout a ublížit vám nebo vašim přátelům.

Slunečník Ambia Garden

Závěr

Slunečník Ambia Garden je skvělým produktem pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivou ochranu před sluncem na zahradě, balkóně nebo terase. Jeho velké rozměry zajistí dostatečné zakrytí i pro větší skupinu lidí a jeho kvalitní materiály a design zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Určitě doporučuji zainvestovat do tohoto slunečníku a užít si tak letní dny pod širým nebem.

Nakupujte na zabezpečeném e-shopu a získejte kvalitní produkt na dlouhé roky. Navštivte stránku www.nabytekprehledne.cz a nakupujte s důvěrou.

Slunečník Ambia Garden