Skvělý úložný box vypadající jako hlava LEGO® postavičky – Žlutý Silly L


Žlutý Silly L úložný box ve tvaru hlavy LEGO® postavičky

Kdo by neznal LEGO®?

LEGO® je jednou z nejznámějších značek hraček na světě. Už desítky let baví děti i dospělé po celém světě a umožňuje jim tvořit a vytvářet nekonečné množství staveb a postaviček.

Zábavné řešení pro uskladnění LEGO® kostek

Silly L úložný box ve tvaru hlavy LEGO® postavičky je skvělým řešením pro uskladnění LEGO® kostek. Jediným pohledem na tento úložný box si vaše dítě vybaví své oblíbené stavebnice a jistě se bude těšit na to, až bude moci veškeré kostky odložit do tohoto zábavného boxu.

Vysoce kvalitní materiály

Žlutý Silly L úložný box je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který bude odolávat nárokům každodenního používání. Jeho rozměry jsou 20,5 x 16 x 18,5 cm a proto do něj bez problémů uskladníte většinu stavebnic.

Skládání postavičky

Pokud si pořídíte více úložných boxů od LEGO®, můžete je sestavit v různých kombinacích a vytvořit si tak i větší úložný prostor. Pro ty nejzručnější pak máme skvělou zprávu – více úložných boxů umožní sestavit i panáčka v nadživotní velikosti!

Pokud si pořídíte více úložných boxů od LEGO®, můžete je sestavit v různých kombinacích.

Závěr

Pokud chcete mít doma co nejidálnější úklid a zároveň těšit děti, Silly L úložný box ve tvaru hlavy LEGO® postavičky je ideálním řešením. Navíc díky jeho vzhledu může být i zábavným doplňkem do pokoje, který se skvěle hodí k dalším stavebnicím od LEGO®.

Pro více informací a nákup najdete tento skvělý úložný box na www.nabyteklevneji.cz