Sada polstrů na židli – 2 kusy, rozměr 118/46/8 cm


Sada polstrů na židli – pohodlí pro každou chvíli

Pohodlné sezení je základem našeho zdraví. Proto neváhejte a pořiďte si sada polstrů na židli – 2 kusy o rozměru 118/46/8 cm. Tuto sadu najdete pouze v našem e-shopu!

Popis produktu

Sada polstrů na židli – 2 kusy je ideálním řešením pro každého, kdo ocení něco navíc k pohodlnému sezení. Polstry jsou vhodné pro všechny typy židlí. Heftpunkten nabízí kvalitní provedení, díky čemuž je vysoká životnost sady.

Dvě polstry jsou dostatečně velké, aby zajistily pohodlné sezení a postavení těla. L/B/H rozměry sady jsou cca 118/46/8 cm. Polstry jsou vybaveny 4 heftpunkty na zádech, což umožňuje připevnění na židli a zabrání sjíždění polstrů.

Využití v kanceláři i domácnosti

Sada polstrů na židli se hodí nejen do kanceláře, ale také do domácího prostředí. Zaručí vám pohodlné sezení během stolování, když si budete chtít odpočinout nebo se soustředit na práci na počítači. Navíc, díky jednoduchému připevnění, můžete snadno přemístit polstry i do jiných místností.

Polstry jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný vůči opotřebení a snadno se udržuje v čistotě. Sada polstrů na židli má elegantní design, díky čemuž bude krásným a praktickým doplňkem k vašemu interiéru.

Zakoupit u nás

Pokud hledáte kvalitní a praktický produkt pro pohodlné sezení, pak je pro vás sada polstrů na židli – 2 kusy, rozměr 118/46/8 cm tou správnou volbou. Koupit si ji můžete pouze v našem e-shopu: https://www.isolund.cz/produkt/sada-polstru-na-zidli-2-ks-118-46-8-cm-4.

Sada polstrů na židli

Investujte do kvalitního produktu a užijte si pohodlné sezení jak v práci, tak doma.