Osvětlení Barcelony: Černá volně stojící lampa Citylights ve městě


Osvětlení Barcelony: Černá volně stojící lampa Citylights

Volně stojící světlo pro moderní bydlení

Dělají vám radost moderní tvary, minimalistické linie a vysoká funkčnost? To vše v sobě pojí toto volně stojící svítidlo značky Citylights. Dá se hravě umístit do úplného rohu místnosti, ale krásu nadělá i na méně obvyklých místech. Ať už tuto lampu umístíte kamkoliv, radost vám bude dělat bez debat.

Umístění lampy Barcelona v městě Barceloně

Pokud hledáte unikátní světelný doplněk do vašeho domova, nebojte se pustit do experimentování s neobvyklým umístěním. Tuto lampu Citylights je možné umístit prakticky kamkoliv, a třeba jako odkaz na Barcelonu do místnosti přidat další rozměr. Pokud vám přijde, že se na první pohled nehodí do vašeho interiéru, zkuste ji umístit k volné stěně s nějakým závažným obrazem odkazujícím na Barcelonu, nebo k nábytku ve stejném barevném odstínu. Přemýšlejte kreativně a budete překvapeni.

O značce Citylights

Světla inspirovaná ruchem velkoměst. To přináší značka Citylights, která se zrodila v Amsterdamu v roce 1993. Jejími přednostmi jsou minimalistické tvary, kov, beton a dřevo. K tomu všemu velká hrst nápadů a nápadité osvětlení je na světě.

Dokoupit další kousky z kolekce

Pokud se vám zalíbila tato lampa, určitě vás bude zajímat kolekce svítidel Citylights. Najdete zde i další volně stojící kousky ve stejném stylu, doplňky připomínající semafor nebo staré městské hodiny. Přemýšlejte v širších souvislostech a seznamte se s dalšími zajímavými produkty této značky.

Citylights Barcelona

Závěr: Proč investovat do lampy Citylights Barcelona?

Pokud hledáte elegantní a stylové řešení pro osvětlení vašeho interiéru, je lampa Citylights Barcelona tím pravým řešením. Její černá barva, minimalistický design a volnost umístění jí dělají perfektní volbou pro všechny moderní domovy. Ať už jí dáte nápaditější poslání nebo jí necháte zazářit sama o sobě, rozhodně nebudete litovat investice. Zkuste to a uvidíte sami.