Nový model police ORAKI v trendy kombinaci antracit/bílá


Popis produktu

Police, antracit/bílá. Police je ze sektorové řady, která se vyznačuje netradičním zpracováním barev a originalitou úchytů. Tento styl nábytku zaujme každou mladší generaci. Nábytek je vyroben z kvalitní LTD desky hraněné ABS lištou. Korpus je v barvě šedá antracit, dvířka a čela zásuvek jsou bílé matné.

Tento sektorový nábytek má široký výběr prvků, který Vám zaručí sestavit si dětský nebo studentský pokoj, ložnici či kancelář podle svých potřeb, přání a představ.

Výška: 17 cm

Šířka: 90 cm

Hloubka: 19 cm

Barva podrobně: antracit/bílá

Materiál: LTD (lamino)

Dodáváno v demontu.

Záruka 24 měsíců.

Výhody produktu

  • Netradiční zpracování barev a originalita úchytů – Tento nábytek vám přinese do vašeho pokoje nové trendy a moderní nádech.
  • Kvalitní LTD deska – Vyrobeno z kvalitního materiálu, který zaručuje odolnost a dlouhodobou životnost.
  • Možnost sestavení podle svých potřeb a přání – Díky širokému výběru prvků si můžete sestavit nábytek přesně podle svých představ a potřeb.
  • Dodáváno v demontu – Nábytek můžete snadno a pohodlně složit dle přiložených návodů.
  • Záruka 24 měsíců – Produkt je kvalitní a spolehlivý, a proto Vám poskytujeme záruku 24 měsíců.

Závěr

je skvělou volbou pro každého, kdo si rád pořizuje moderní a trendy nábytek. Produkt je vyroben z kvalitních materiálů, díky čemuž je odolný a spolehlivý. Tento nábytek navíc nabízí možnost sestavit si ho přesně dle svých potřeb a přání. Pokud tedy hledáte něco moderního a originálního, sáhnete s tímto produktem jistě nebudeš litovat.

Přejít na produkt: Police, antracit/bílá