Nový designový nábytek do obývacího pokoje: Samba 3 v San Marinu a krémové barvě od MEBLINE

Pokud hledáte moderní a funkční nábytek pro váš obývací pokoj, máme pro vás skvělou novinku. Dnes vám představíme Sambu 3 od značky MEBLINE. Tato sestava nábytku se skládá z pěti dílů, které se mohou kombinovat a přizpůsobit vašim potřebám.

Nábytek pro každou místnost a každý styl

Samba 3 je úžasná volba pro každého, kdo hledá moderní a funkční nábytek do obývacího pokoje. Skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru, díky svým čistým a jednoduchým liniím a přizpůsobivosti výběru barev.

Dostupné barvy jsou Švestka / Krémový, Švestka / Grafit nebo hlavní fotografie – San marino / Krémový. Takže si můžete vybrat ten správný mix barev, který zapadne přesně k vašemu stylu.

Kompletní sada pro váš obývací pokoj

Sestava se skládá z následujících dílů:

  • SM3 – Skříňka s poličkami
  • SM4 – Vitrína se sklem závěsná
  • SM5 – Komoda 2D se šuplíků
  • SM7 – Police závěsná malá
  • SM8 – Komoda pod televizor/rádio

Tato sada nábytku nabízí skvělý a praktický výběr pro každý obývací pokoj. Velkorysý úložný prostor a praktické funkce, jako jsou poličky a šuplíky, vám umožní udržet vaší obývací místnost na místě.

LED osvětlení pro dokonalou atmosféru

Každý díl sestavy Samba 3 může být doplněn o LED osvětlení za příplatek. S vestavěným osvětlením můžete vytvořit dokonalou atmosféru ve vaší místnosti vytvářením různých světelných efektů. K výběru jsou čtyři základní barvy nebo osvětlení RGB s 16 barevami a ovládáním.

Kompletování vašeho obývacího pokoje

Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Takže můžete si vybrat ty díly, které nejlépe odpovídají vašim potřebám a vhodné jsou pro váš prostor. Kromě toho máte také možnost dokoupit další kusy z kolekce Samba 3, jako jsou stoly a židle, které jsou navrženy tak, aby se perfektně hodily k vašemu nábytku.

Zakoupit sestavu Samba 3

Pokud vás zaujala sestava Samba 3, můžete zakoupit kompletní sadu nebo jednotlivé kusy na webových stránkách Sidonia.

Samba 3 v San Marinu a krémové barvě

Díly systému: SAMBA:

  • SM3 – Skříňka s poličkami
  • SM4 – Vitrína se sklem závěsná
  • SM5 – Komoda 2D se šuplíků
  • SM7 – Police závěsná malá
  • SM8 – Komoda pod televizor/rádio

Přinášíme vám novou úžasnou možnost, jak zlepšit vaše prostředí, a to s novou kolekcí Samba 3 od MEBLINE. Tato moderní sada nábytku bude skvělým doplňkem pro váš obývací pokoj a nabídne vám úložný prostor a praktické funkce, které vám pomohou udržet váš prostor v uklizeném stavu. Vyberte si tu správnou kombinaci barev a zakupte si kompletní sadu nebo jednotlivé kusy na Sidonii.