Novinka od HALMARu – Odkládací stolek Sahon v přírodním designu


Netradiční vzhled a praktický úložný prostor

Odkládací stolek Sahon osloví svým netradičním vzhledem a praktickým úložným prostorem. Stolek je vyrobený v kombinaci MDF desky, korku, a lakované oceli v přírodním a černém barevném provedení. Byl navržen tak, aby se vešel i do malých místností.

Odkládací stolek dodá svým nápaditým designem vašemu bydlení elegantní styl. Pokud máte rádi přírodní prvky, tento stůl bude jistě trefou do černého. Výrobce HALMAR se snaží vyrábět nábytek, který je funkční, pohodlný a neokoukaný zároveň.

Specifikace produktu

Specifikace produktu jsou následující:

Odkládací stolek Sahon

Materiál: MDF + korek/MDF lakovaná/práškově lakovaná ocel

Barva: přírodní/černá

Rozměry:

Průměr: 38 cm

Výška: 43 cm.

Praktický úložný prostor

Odkládací stolek Sahon má praktický úložný prostor, který se nachází pod samotným stolem. Vyberte si barvu, která nejvíce odpovídá vašemu stylu bydlení a užijte si tento praktický stůl s nápaditým designem i vy.

Veškerý nábytek HALMARu najdete na oficiálním webu

Pokud vás zaujal tento odkládací stolek Sahon, určitě navštivte oficiální stránky výrobce HALMAR, kde najdete i další nábytek do vašeho domova. Na webových stránkách naradi-cz.cz se můžete podívat na rozmanité kousky, které vám mohou pomoci vylepšit váš životní prostor.

Prostorová variabilita pro byt i kancelář

Odkládací stolek Sahon se hodí nejen do bytu, ale i do kanceláře. Díky svým rozměrům a jednoduchosti se hodí do různých prostorových variací. Neváhejte a pořiďte si tento praktický a zároveň stylový stůl ještě dnes.

Odkládací stolek Sahon

Závěr

Pokud hledáte praktický a zároveň elegantní nábytek do vašeho bydlení či kanceláře, odkládací stolek Sahon od HALMARu je tou správnou volbou. Jeho praktický úložný prostor a netradiční design vám jistě udělají radost. Užijte si bydlení s nábytkem, který oslovuje svým vzhledem i funkcionalitou.