Nově v nabídce: Estella povlečení z interlock jersey, šedohnědá, velikost 140/200 cm

Estella povlečení interlock jersey

Zařiďte si svůj oblíbený spánek s novou kolekcí Estella povlečení z interlock jersey. Je vyroben z kvalitního materiálu, který je jemný a příjemný na dotek. Díky jeho elastickému vlastnostem se perfektně přizpůsobí tvarům vašeho těla a zajistí tak dokonalý spánek.

Estella povlečení – interlock jersey, šedohnědá, 140/200 cm – vícebarevné – 70/90 + 140/200 cm – 100% bavlna jersey

Estella povlečení z interlock jersey je dokonalou volbou pro ty z vás, kteří chtějí spojit skvělý vzhled s maximálním pohodlím. Povlečení je k dispozici v elegantní a moderní šedohnědé barvě, která dokonale zapadne do vašeho interiéru. Kromě toho se jedná o vícebarevné povlečení, které lze snadno kombinovat s ostatními dekoracemi.

Kolekce Estella povlečení zahrnuje pouzdra na polštáře ve velikosti 70/90 cm a povlečení ve velikosti 140/200 cm. Tento univerzální rozměr je ideální pro většinu standardních manželských postelí a umožní vám bez problémů vybírat z mnoha různých barevných kombinací.

Povlečení je vyrobeno z kvalitní, 100% bavlny jersey, která je mimořádně jemná a zároveň pevná. Díky svému složení je materiál příjemný na dotek a zaručuje vám tak dokonalý spánek.

Nebudete litovat, pokud si své oblíbené povlečení z interlock jersey pořídíte u nás. Navštivte nyní náš web a vyberte si z mnoha různých barevných provedení. Objednávky nad 1000 Kč jsou navíc dopraveny zdarma.

Estella povlečení interlock jersey

Nezapomeňte, naše estella povlečení z interlock jersey vám nabízí dokonalou kombinaci kvality a pohodlí. Přijďte k nám na web a objednejte si své oblíbené povlečení ještě dnes.

Koupit Estella povlečení interlock jersey