Nová umyvadlová baterie s otočným ramínkem od Novaservis – retro styl pro vaši koupelnu


Nová umyvadlová baterie s otočným ramínkem od Novaservis

Retro styl pro vaši koupelnu

Kohoutková nástěnná dřezová baterie s otočným ramínkem

Novaservis přináší do vaší koupelny novou umyvadlovou baterii v retro stylu. Tento design nenajdete u jiných výrobců, proto si můžete být jistí, že vám bude jen těžko někdo závidět. Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, takže si můžete být jistí, že vydrží.

Titanium Retro II je nová řada baterií od firmy Novaservis. Tyto baterie s otočným ramínkem se staly velmi oblíbenými mezi zákazníky, kteří hledají něco originálního a nestandardního pro svou koupelnu. Retro styl je v posledních letech velmi populární, a proto se nebojte vsadit na tento design i vy.

Umyvadlová baterie Novaservis Titania Retro II s otočným ramínkem 100 mm chrom

Titanium Retro II je kohoutková nástěnná dřezová baterie s otočným ramínkem. Tento typ baterie je velmi praktický, protože se snadno ovládají, a navíc vypadají skvěle. Baterie je k dispozici v chromovém provedení, které se skvěle hodí ke všem ostatním koupelnovým doplňkům.

Rozteč baterie je 100 mm, což je dostatečný prostor na umístění drezu nebo umyvadla. Baterii lze snadno a rychle instalovat, a to i bez zkušeností s instalací baterií. Baterie je vhodná jak pro novostavby, tak i pro renovace stávajících koupelen, kde je potřeba vyměnit starou a nevkusnou baterii za něco nového a moderního.

Pokud hledáte něco originálního a nestandardního pro svou koupelnu, pak je umyvadlová baterie Novaservis Titanium Retro II s otočným ramínkem tou nejlepší volbou. Najdete ji na adrese.