Nová šatní skříň Hoorns v šedivém dřevěném provedení s vysokou funkcionalitou


Krása i funkcionalita

Šatní skříň Koben je nejen krásnou, ale také velmi funkční přídavnou kusovou sekcí k Vašemu interiéru. Je vyrobena z masivního kartáčovaného borovicového dřeva, lakovaného v šedém odstínu. Díky tomu se hodí nejen pro moderní, ale také klasický interiér.

Úložný prostor

Tato skříň ukrývá členěný úložný prostor se čtyřmi policemi, tyčemi na pověšení ramínek a dvěma šuplíky. To umožňuje uložení velkého množství oblečení, ale i dalších předmětů. Díky členění prostoru si vše snadno uspořádáte podle svých potřeb.

Stylové a unikátní

Skříň Koben je velice originální svou konstrukcí a barevným provedením. Krásné šedé zbarvení s patinou a přirozenou stukturu dřeva si získá váš zájem již na první pohled. Jednotlivé detaily, jako jsou ručním zpracováním vytvořené profily, dávají celému nábytku osobitý ráz.

Důležité informace o údržbě

Pozor na přírodní materiály – mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Tato skříň je velice křehká a náročná na údržbu, proto je lepší ji neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Závěr

Skříň Koben je velmi zajímavý nábytek pro všechny, kteří upřednostňují kvalitu a krásný design. Je funkční a má vysokou úložnou kapacitu. Svou originalitou se snadno stane hlavním prvkem Vašeho interiéru. Pokud se Vám líbí tento nábytek, můžete si ho zakoupit na odkazu zde.