Nová kuchyňská linka HALMAR Elisia s délkou 240 cm v bílé barvě s dubem sonoma

Klasická kuchyňská linka Elisia nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru pro uložení kuchyňského náčiní a nezbytných spotřebičů, bude proto skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Kuchyňská linka je vyrobena z MDF desky. Korpus a dvířka skříněk jsou zhotoveny v bílé barvě, pracovní deska je v dekoru dub sonoma. Kovové úchytky mají tmavou barvu.

Délka kuchyňské linky je 240 cm. Kuchyňská linka se skládá z různých skříněk rozličných tvarů. Šuplík má výsuvný systém metabox. Horní skříňka nad digestoří s výklopnými dvířky je vybavena plynovým pístem pro lepší otevírání. Každá ze skříněk obsahuje panty s tlumením dovření. Pořadí skříněk lze měnit. Pracovní deska o tloušťce 28 mm je hluboká 60 cm. Spodní lišta slouží jako nohy linky.

Kuchyňská linka HALMAR Elisia s délkou 240 cm v bílé barvě s dubem sonoma

Součástí linky jsou:

Horní část:

  • Prosklená široká závěsná skříňka
  • Skříňka nad digestoř
  • Úzká závěsná skříňka
  • Závěsná skříňka

Dolní část:

  • Spodní široká skříňka
  • Spodní úzká skříňka se šuplíky
  • Spodní skříňka pod dřezem

Součástí linky jsou upevňovací závěsy pro upevnění skříněk na zeď a spojovací šrouby, kterými jednoduše spojíte jednotlivé skříňky k sobě. Dřezová skříňka je dodávána bez pracovní desky. Spotřebiče a dřez nejsou součástí kuchyňské linky. Linka má hmotnost 150,5 kg a je dodávána v demontu s přehledným návodem k montáži. Jednotlivé skříňky a doplňky jsou zabaleny do několika balíků.

Pokud hledáte kuchyňskou linku, která vám poskytne dostatek úložného prostoru a navíc bude vypadat stylově, linka HALMAR Elisia s délkou 240 cm v bílé barvě s dubem sonoma je rozhodně tou správnou volbou. Pokud nevíte, kde si tuto linku můžete zakoupit, navštivte interierio.cz.