Nordic Living: Teakový jídelní stůl Mallorka 200 x 90 cm pro skandinávský styl bydlení


Nordic Living: Teakový jídelní stůl Mallorka 200 x 90 cm

Jídelní stůl Nordic Living Mallorka je charakteristický svou prostornou deskou stolu a rustikálním designem z teakového dřeva, které dodává stolu jedinečný styl. Dále mezi jeho vlastnosti patří dobrá stabilita. Hodí se spíše do klasických a rustikálně laděných interiérů a exteriérů, na zahradu, terasu apod.

Teakové dřevo je velmi kvalitní a vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám, což znamená, že stůl si zachovává svůj vzhled i po mnoha letech používání. Je to ideální nábytek pro ty, kteří chtějí skandinávský styl bydlení.

Specifikace jídelního stolu Mallorka

  • Rozměry stolu: 200 x 90 x 75 cm
  • Barva: přírodní dřevo
  • Materiál: teakové dřevo
  • Výrobce: Nordic Living

Jídelní stůl Mallorka lze zakoupit na této stránce za výhodnou cenu.

Péče o jídelní stůl Mallorka

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Jídelní stůl Mallorka

Jídelní stůl Nordic Living Mallorka dokonale ladí s ostatním nábytkem v rustikálním stylu a zároveň dodá interiéru svěží a moderní vzhled.

Zakoupení jídelního stolu Mallorka

Pokud hledáte kvalitní a stylový nábytek do svého domova či na zahradu, jídelní stůl Mallorka od Nordic Living je vynikající volbou. Navštivte stránku vybirejnabytek.cz a vybírejte z mnoha dalších kvalitních produktů pro Váš domov.