Nechte se okouzlit designem: Unis Zrcadlo stolní 22940

Vybírejte nábytek s citem a pečlivostí a dům se vám změní na lépe. Když se pak zvolený nábytek skloubí s vaším vkusem i designem vašeho bydlení, získáte dokonalé prostředí pro harmonický život. Právě takový kousek je Unis Zrcadlo stolní 22940, které vám přinášíme k úžasu.

Dřevěný rám trojdílného zrcadla

Rám tohoto stolního zrcadla je vyroben z dubového masivu, což zaručuje jeho pevnost a odolnost. Navíc, dřevo dodá zrcadlu přirozenou krásu a dotek přírody. Unis Zrcadlo stolní 22940 v šířce měří 84 cm a výškou 48 cm, což ho činí dostatečně prostorným pro všechny vaše potřeby.

Ochrana dřeva pomocí speciálního vosku

Speciální ekologický bezbarvý vosk s názvem Osmo Color chrání dřevo použité na rám zrcadla před vodou, škodlivým slunečním zářením a jinými negativními vlivy okolí. Povrchová úprava má také antistatický účinek, díky kterému se rámeček nebude příliš špinavit a bude snáze udržovatelný.

Barevné dokončení podle vašich představ

Pokud byste si přáli rám bez povrchové úpravy nebo byste rádi dodatečně rám zrcadla pobarvili ve svém oblíbeném odstínu, nabízíme vám takovou možnost. Můžete si tak vybrat barvu, která dokonale zapadne do vašeho interiéru domova. Kompletní návod na nanášení barvy je samozřejmostí.

Při výrobě Unis Zrcadla stolní 22940 jsme nevynechali žádný detail a důkladně dbali na každý prvek. Výsledkem je designový kousek, který okouzlí každého a bude posloužit jako skvělý doplněk pro váš byt či dům. Svého exempláře si můžete objednat na adrese: www.vybirejnabytek.cz/produkt/unis-zrcadlo-stolni-22940-3.

Unis Zrcadlo stolní 22940
Zdroj obrázku: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/unis-zrcadlo-stolni-22940-3
Unis Zrcadlo stolní 22940
Zdroj obrázku: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/unis-zrcadlo-stolni-22940-3