Kancelářská židle Antares 1890 SYN Infinity PERF WHITE – dokonalý společník pro váš pracovní komfort

Pokud trávíte většinu svého pracovního dne seděním, je důležité, abyste měli kvalitní kancelářskou židli. Kancelářská židle Antares 1890 SYN Infinity PERF WHITE je skvělou volbou pro každého, kdo si chce zlepšit svůj pracovní komfort.

Provedení: Moderní kancelářská židle s bílým plastem a perforovaným opěrákem, sedák je čalouněný dle vzorníku.

Tato kancelářská židle je vyrobena z moderního bílého plastu s perforovaným opěrákem. Sedák je čalouněný dle vzorníku, což umožňuje výběr z mnoha barev. Vzhledem k tomu, že se jedná o moderní provedení, bude tato židle skvěle vypadat v každém interiéru.

Vlastnosti:

Synchronní mechanismus s několikanásobnou aretací a ergonomickým nastavením síly protiváhy.

Výškově nastavitelný opěrák systémem up-down.

Moderní pyramidová báze.

Kolečka průměr 65 mm.

Čalounění ze studené pěny, tzv. moulded foam.

Volitelný čaloun na opěráku – UPH.

Područky s nastavením výšky a úhlu.

Mechanismus pro nastavení hloubky sedáku.

Tento model kancelářské židle disponuje širokou škálou funkcí pro nastavení, které zajistí vaši pohodlnou a ergonomickou polohu během celého pracovního dne. Synchronní mechanismus s několikanásobnou aretací a ergonomickým nastavením síly protiváhy umožňuje snadné nastavení polohy židle podle vašich potřeb. Kancelářská židle Antares 1890 SYN Infinity PERF WHITE má výškově nastavitelný opěrák systémem up-down, což umožňuje pohodlné sezení bez nadměrné námahy pro vaše záda. Pyramidová báze dává židli stabilní základ a kolečka průměru 65 mm umožňují snadnou pohyblivost po místnosti. Čalounění ze studené pěny, tzv. moulded foam, a volitelný čaloun na opěráku – UPH, zajistí maximální pohodlí při sedícím stylu. Područky s nastavením výšky a úhlu a mechanismus pro nastavení hloubky sedáku vám umožní nastavit si polohu židle tak, aby byla přesně podle vašich potřeb.

Židle jsou určeny k sezení v jednosměnném provozu a v běžném kancelářském prostředí, či domácnosti.

Kancelářská židle Antares 1890 SYN Infinity PERF WHITE je skvělá volba pro každého, kdo hledá kvalitní kancelářskou židli s moderním vzhledem a širokým spektrem funkcí pro nastavení. Pokud hledáte dokonalého společníka pro váš pracovní komfort, tato židle je tou správnou volbou. Objednejte si ji dnes na odkazu https://www.kupsinabytek.cz/produkt/antares-kancelarska-zidle-1890-syn-infinity-perf-white-3 a vychutnejte si pohodlné sedení, které vám tato židle nabízí.