Hanah Home – Kovová dekorace s tenkými listy, 28 cm, černá

Toužíte po domově, který bude působit nespoutaně, ale zároveň harmonicky? Kovová dekorace Thin Leaf bude nevšedním a moderním doplňkem ve vašem interiéru. Vnese do vašeho interiéru osobitost a styl.

Materiál

Kov o tloušťce 2 mm

Podstavec: dřevo

Rozměry

Výška: 28 cm

Šířka: 17 cm

Hloubka: 3,5 cm

Pokud hledáte originální dekoraci do vašeho domova, kterou jistě nemají všichni vaši přátelé a známí, je kovová dekorace Thin Leaf skvělou volbou. Kovové listy budou působit velmi moderně a neokoukaně, zároveň však mají velmi organický tvar a nejsou příliš strohé.

Kov je materiál, který dnes často najdeme v moderní architektuře a interiérovém designu. Je velmi vysoce kvalitní, odolný vůči poškození a zároveň velmi elegantní. Proto není divu, že se stále častěji objevuje i jako designový prvek v různých domácích doplňcích. Kovovou dekorací s tenkými listy tedy určitě nešlápnete vedle.

Kovová dekorace Thin Leaf byla navržena s ohledem na moderní trendy, avšak však i s ohledem na vysokou kvalitu zpracování a použitých materiálů. Kov o tloušťce 2mm poskytuje vynikající stabilitu a ocelový prut, ze kterého byl každý list vyráběn, poskytuje pevnost a pevnost pocitu. Listy mají velmi přirozený a organický tvar, ale zároveň nejsou příliš roztřepené nebo chaotické.

Pokud byste si chtěli kovovou dekoraci Thin Leaf pořídit, můžete ji zakoupit na adrese: https://www.isolund.cz/produkt/hanah-home-kovova-dekorace-thin-leaf-28-cm-cerna.

Podstavec dekorace Thin Leaf je vyroben z dřeva a poskytuje dekoraci stabilní základnu. Dřevěný podstavec se také krásně hodí k celkovému stylu dekorace, která vypadá velmi přírodně a organicky. Tento kontrast kovu a dřeva také často vidíme u jiných moderních doplňků, jako jsou například svítidla nebo botníky.

Kovová dekorace Thin Leaf by mohla být umístěna na různých místech v interiéru. Krása této dekorace spočívá v tom, že může být umístěna jako samostatný prvek, nebo jako součást kompozice s dalšími doplňky, například s knihami, svíčkami nebo květinami. Protože má dekorace velmi přirozený tvar a jednoduchou černou barvu, může být přirozeně kombinována s mnoha různými interiérovými styly.

Nenechte si ujít tuto krásnou dekoraci a pořiďte si kovovou dekoraci Thin Leaf pro vaše domov!

Kovová dekorace Thin Leaf

Pokud byste si chtěli kovovou dekoraci Thin Leaf pořídit, můžete ji zakoupit na adrese: https://www.isolund.cz/produkt/hanah-home-kovova-dekorace-thin-leaf-28-cm-cerna.