FK Dárkové prkénko s gravírováním – Letos jednoznačně nejlepší dárek pro maminky: Prkénko NEJLEPŠÍ MAMINKA, 30×13,5×1,5cm!

Poctivé dřevěné prkénko na krájení s vypalovaným motivem v přírodním provedení.

Letošní rok konečně dorazil ten správný dárek pro Vaši maminku! Poctivé dřevěné prkénko s vypáleným nápisem NEJLEPŠÍ MAMINKA, o rozměrech 30×13,5×1,5cm je tou jedinečnou dárkou, kterou si Vaše maminka zaslouží. Bude mít z něj radost při vaření a krájení, ale i jako památky na své děti.

Gravírování provádíme v České republice

Gravírování provádíme v České republice, takže toto prkénko můžete mít doma již do pár dnů od objednání. Prkénko je ručně vyráběno a každé je trochu jiné. To z něj doposud dělá originální a unikátní dárek, který Vaše maminka zaručeně ocení.

Ideální jako dárek pro Vaší rodinu nebo nejbližší!

Ideální jako dárek pro Vaší rodinu nebo nejbližší!

Toto prkénko je skvělým dárkem nejen pro Vaši maminku, ale i pro Vaše nejbližší přátele a rodinu. Výhodnou nabídkou je to, že můžete vypsat libovolný nápis, jaký jen přejete a my Vám ho vypálíme na prkénko. Takže i když nutně nemusíte hledat dárek pro vaši maminku, tento prkénko bude stát jako unikátní dárek i pro jinou příležitost!

Prkénko lze také umístit na zeď jako památku

Prkénko lze také umístit na zeď jako památku, prkénko má otvor v průměru 1 cm. Pro ty, kdo by si chtěli náš unikátní kousek umístit na zeď, není problém. Prkénko má otvor pro zavěšení, takže si ho můžete vystavit, aby Vám připomínalo krásné chvíle, které jste prožili.

Prkénko nedoporučujeme vkládat do myčky a dlouze namáčet ve vodě. Hrozí jeho prasknutí.

Prkénko nedoporučujeme vkládat do myčky a dlouze namáčet ve vodě. Hrozí jeho prasknutí.

Dejte si pozor na špatné ošetření prkénka, rozhodně ho nedoporučujeme vkládat do myčky či ho namáčet ve vodě na dlouhou dobu. V takovém případě by mohlo dojít k prasknutí prkénka a tím pádem byste ztratili krásnou památku s nápisem NEJLEPŠÍ MAMINKA.

Tak neváhejte a objednejte si naše dřevěné prkénko s vypáleným nápisem NEJLEPŠÍ MAMINKA. Pro Vaši maminku bude toto prkénko nejen pomocí při vaření, ale také unikátní dárkem, který ji bude na chvíle připomínat, že má ty nejlepší děti na světě.

Objednat si můžete zde: https://www.brega.cz/produkt/fk-darkove-prkenko-s-gravirovanim-nejlepsi-maminka-30m13-5m1-5cm