Falco Sedací souprava Rambo v tmavě hnědé barvě – PRAVÁ varianta


Vhodná do každého interiéru

Falco Sedací souprava Rambo se skvěle hodí do každého obývacího pokoje. Nejen, že vypadá skvěle v tmavé hnědé barvě, ale také nabízí praktické řešení pro váš domov. Tato sedací souprava je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a zároveň pohodlný nábytek.

Rozkládací a s úložným prostorem

Falco Sedací souprava Rambo je rozkládací a má praktický úložný prostor. To znamená, že můžete uložit všechny své oblíbené věci přímo do nábytku – včetně polštářů, přikrývek a mnoho dalších. Navíc se lůžko snadno rozloží tak, aby bylo vhodné k příležitostnému spaní. Pokud se tedy vyskytne situace, kdy máte navíc návštěvu, nemusíte se bát, že nebudete mít dostatek prostoru pro spaní.

Pohodlnost sezení

Falco Sedací souprava Rambo má kvalitní PUR pěnu, která zajišťuje pohodlí při sezení. Navíc jsou přítomny pružiny falisty, které dále zvyšují pohodlí při sezení. Všechny tyto prvky se dále kombinují tak, aby to vyhovovalo co nejvíce vašim požadavkům na pohodlné sezení.

Lůžko o velikosti 120×195 cm

Pokud plánujete častější spaní na lůžku, určitě oceníte jeho velikost 120×195 cm. Je to dostatečná velikost pro vás, abyste se mohli pohodlně protáhnout a mít tak příjemný spánek. Navíc je lůžko snadno a rychle rozložitelné, takže s tím nebudete mít žádný problém.

Barevné provedení

Falco Sedací souprava Rambo je dostupná v několika barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro svůj interiér. Tmavě hnědá barva, která je uvedena u této sedací soupravy je velmi elegantní a působí teplým dojmem. Pokud však hledáte něco jiného, můžete se podívat do naší nabídky, kde najdete i další barevné provedení.

Vyobrazené dekorace nejsou v ceně

Pozn.: Chceme Vás upozornit, že vyobrazené dekorace na fotografiích nejsou součástí sedací soupravy a nejsou zahrnuty v ceně. V případě zájmu o dekorace se obraťte na naše prodejce a rádi Vám poradíme.

Pokud tedy hledáte pohodlnou a zároveň praktickou sedací soupravu, určitě byste měli zvážit Falco Sedací soupravu Rambo v tmavě hnědé barvě. Nejen, že nabízí mnoho výhod, ale také vypadá skvěle. Navíc si můžete vybrat z několika barevných provedení, takže určitě najdete tu nejvhodnější pro váš interiér.

Falco Sedací souprava Rambo

Pro více informací a pro objednání navštivte naši webovou stránku. Rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší kus nábytku pro váš domov!