Designová židle Actona Barova Oregon v barvě brandy hnědá – recenze

Pokud jste fanouškem vintage nábytku, máme pro vás opravdovou lahůdku – barovou židli Oregon. Barová židle bude fungovat všude tam, kde je bar nebo kuchyňský ostrůvek, a poskytne pohodlné sezení. Nábytek je potažen ekokůží, která je odolná proti oděru a snadno se čistí. Díky tomu zachová svůj neobvyklý vzhled po dlouhou dobu. Kovové nohy zaručují stabilitu a trvanlivost.

Vintage styl v moderním provedení

Barová židle Oregon od nábytkového výrobce Actona je dokonalým zástupcem retro stylu. Její design je však přizpůsoben moderním trendům a potřebám dnešní doby. Kóduje se do něj řada funkcí, které byly dříve běžné, ale dnes se jim přikládá mnohem větší význam. Jednou z nich je i stupačka, díky které si můžete pohodlně sednout na židli, i když máte vysoké boty nebo sandály.

Potah z ekokůže přináší řadu benefitů. Kůže je vynikajícím materiálem, ale pokud se o něj neustále nepečuje, může ztratit svou krásu a kvalitu. S ekokůží se toto nemusí dít. Je odolná proti poškození a otěrům, dobře snáší vysoké teploty, ale i kyseliny a soli. To z ní dělá ideální materiál pro barové židle a křesla, která jsou vystavena vysoké zátěži.

Stabilní a trvanlivá konstrukce

Vintage design a moderní funkce není jediné, co tuto židli odráží. Nábytek je také vyroben s ohledem na kvalitu a trvanlivost. Pevné, černé kovové nohy zaručují, že židle zůstane stabilní a pevně stojí na jakémkoli povrchu. Dokonce i když se na ni dítě bude houpat, nemusíte se obávat, že by se převrhla. Barva brandy hnědá v kombinaci s kovovými nohami vytváří zajímavý a stylový kontrast.

Oregon není jenom židlí, ale součástí celé série. Pokud hledáte zajímavý a funkční nábytek pro váš bar nebo kuchyni, můžete zvolit i další kusy ze kolekce. Jsou to například policový stolek nebo barový pult, které budou s touto židlí perfektně ladit.

Technické specifikace

Šířka: 43,5 cm

Hloubka: 50 cm

Výška: 91,5 cm

Výška opěradla: 28 cm

Šířka sedu: 42 cm

Hloubka sedu: 37,5 cm

Výška sedu: 63,5 cm

Hmotnost: 6,5 kg

Nosnost: 110 kg

Pokud jste zaujala tato pohodlná a stylová barová židle, neváhejte ji zakoupit ještě dnes. Navštivte naše stránky a klikněte na odkaz zde, kde se dozvíte více o produktu, jeho specifikacích a ceně. Jsme si jisti, že je to ta pravá volba pro váš domov a vaše potřeby.

Oregon barová židle

Barová židle Oregon je ideální pro váš bar nebo kuchyňský ostrůvek

Oregon barová židle v moderním domě

Moderní interiér získá na atmosféře s Oregon barovou židlí