Béžová sametová pohovka s podnoží zlata: MICADONI MAMAIA, 217 cm, čtyřmístná

Elegantní trojmístná pohovka MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl. Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Nechte se obklopit komfortem ve společnosti pohovky Mamaia.

Béžová sametová čtyřmístná pohovka MICADONI MAMAIA se zlatou podnoží

Podnož zlata dodává eleganci

Podnož pohovky Mamaia je vyrobena z oceli s povrchem v zlaté barvě a výška podnože je 18 cm. Tento detail dodává pohovce velmi elegantní vzhled a zapadne do nejrůznějších interiérů. Samotné provedení podnože je velmi pevné a stabilní, takže se nemusíte bát o bezpečnost a pohodlí během odpočinku nebo posezení na pohovce.

Detail podnože pohovky Mamaia

Zvolte si barvu podle svého vkusu

Tento produkt se vyrábí na zakázku a proto je možné si vybrat z několika barev sametového čalounění. Pokud máte rádi béžovou barvu, tato pohovka bude ideální volbou pro váš interiér. Pokud preferujete jinou barvu, neváhejte nás kontaktovat a můžeme vám nabídnout i jiné varianty čalounění. Pozor, vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!

Detail sametového čalounění pohovky Mamaia

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a proto platí, že vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto je důležité před nákupem pečlivě zvážit, zda je tato pohovka pro vás tou pravou volbou a zda vám splní veškeré požadavky. Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás a rádi vám poradíme.

V případě zájmu si můžete koupit tuto krásnou béžovou sametovou (luxusní) čtyřmístnou pohovku MICADONI MAMAIA se zlatou podnoží na brega.cz.