Béžová keramická miska MIJ Earth, ø 13 cm – praktická a stylová volba pro každou příležitost

Praktičnost a stylovost, to jsou dva klíčové prvky, které by měly být zahrnuty do výběru nádobí pro každého. A v případě, že hledáte něco, co by splňovalo oba kritéria, určitě byste měli zvážit nabídku keramických misek od MIJ Earth.

Nádobí s dotekem země, to jsou ony béžové keramické misky od MIJ, které vykouzlí na vašem stole příjemný a harmonický dojem. Bezprostředně navozují pocit přírodních zemních tónů a zároveň zůstávají naprosto elegantní.

Proč se MIJ stalo hit

MIJ (Made in Japan) je nádobí, které se vyznačuje nejenom svou praktičností a hezkým vzhledem, ale i svou původností a unikátností. Díky tomu se brzy stalo hit po celém světě.

Proč je tomu tak? Keramika, ze které je nádobí vyrobeno, je velmi odolná a zároveň není náročná na údržbu. Díky ruční výrobě je každá miska originál, který se může vzhledově lišit od ostatních.

Přírodní keramika, ze které jsou vyrobeny, zaručuje i to, že nádobí neobsahuje kovy a škodlivá barviva. Barvy jsou stále syté a nehrozí ani jejich odlupování. Tyto vlastnosti MIJ dělají nejenom praktickým, ale i hezkým doplňkem vašeho stolu.

Široká nabídka MIJ keramiky

V nabídce MIJ Earth můžete najít také různé velikosti misek a talířů. Misky mají různé průměry, od nejmenšího s průměrem 9 cm, až po ty největší s průměrem 28 cm.

Kromě velikostí se také liší nabídkou barev. Více než šestnáct odstínů od světle béžové až po tmavě zelenou vás rozhodně nezklame.

Keramické misky od MIJ Earth se hodí pro všechny příležitosti – pro běžné stolování i pro slavnostní menu.

Specifikace a charakteristika

  • rozměr: ø 13 cm
  • materiál: keramika
  • barva: béžová
  • provozovatel: MIJ Earth
  • výrobní země: Japonsko
  • doporučená údržba: ruční mytí

Stylový kousek na vašem stole, to jsou keramické mise MIJ Earth. Bez ohledu na to, zda hledáte praktické a funkční nádobí, nebo prostě jenom krásnou keramiku, MIJ Earth je vynikající volbou. Je to také vynikající dárek pro vaše blízké a přátele.

Najděte nyní vaši oblíbenou MIJ na VelkyNabytek.cz a vytvořte na svém stole harmonickou a přívětivou atmosféru s přírodním dotekem.

Béžová keramická miska MIJ Earth, ø 13 cm - praktická a stylová volba pro každou příležitost

S MIJ Earth si dopřejte stylový doplněk, který se postará o váš komfort a pocit přírodní elegancie.